Gorąca prośba o modlitwę

Kochani, wciąż poruszamy się w obszarze wielkich wyzwań i potrzeb finansowych. Jakkolwiek nikt z nas nie wypłaca sobie wynagrodzeń i sami wkładamy w to prywatne środki, a wszystko, co dobre wychodzi z naszej Fundacji, jest dzięki wam, to jednak nie da się ukryć, że brakuje nam dwóch rzeczy.

Przeczytaj całość

Nowa inicjatywa: wdowigrosz.pl

Moi drodzy,

ilość czasu i środków, jakie pochłania prowadzenie inicjatyw naszej Fundacji, wymusza pewne ruchy „zabezpieczające” ich istnienie. Pomysłów nie ubywa, Opatrzność wciąż stawia przed nami nowe zadania. Jednak… czas nie jest z gumy, a budżet zaplanowany na dane projekty często wynosi zero złotych.

Przeczytaj całość

Prezenty dla Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego”!

Pragnąc się jakość odwdzięczyć, co roku dodajemy do naszego pompejańskiego czasopisma prezent wyłącznie dla Prenumeratorów. W poprzednich latach były to pełnokolorowe książki „W cieniu Krzyża. Biografia św. Rity z Cascii” oraz „Różaniec i nowenna pompejańska”. W 2017 roku, z okazji stulecia objawień fatimskich, możesz otrzymać książkę pt. „Pamiętajmy o Fatimie” o objętości 100 stron, w kolorze, ze zdjęciami. Zupełnie bezpłatnie, w prezencie od naszej Fundacji oraz Wydawnictwa Rosemaria!

Przeczytaj całość

Aplikacja na smartfony „Nowenna pompejańska”

…to pomysł na sprawniejszą „obsługę” naszej codziennej modlitwy nowenną pompejańską. Najnowsza wersja aplikacji wzbogaciła się o moduł, pozwalający odmówić także sam różaniec. Dodatkowo za niespełna 5 zł (na cele naszej Fundacji) można słuchać różańca w wykonaniu lektorskim.

Przeczytaj całość

Nic się nie dzieje samo!

Prowadzenie licznych stron promujących różaniec i nowennę pompejańską, utrzymanie serwera, akcje internetowe, wyjazdy na spotkania… To pochłania sporo kosztów. Do tego doszła konieczność modernizacji oprogramowania w naszej Fundacji, która pochłonęła niemal 5000 złotych…

Przeczytaj całość

Pilna potrzeba pomocy dla duchowo udręczonych

Nasze działania zaczęły się od pomocy potrzebującym w ramach strony www.egzorcyzmy.katolik.pl. Jak ważna jest pomoc cierpiącym z powodu działania złych duchów, nie trzeba nikomu tłumaczyć. W nadchodzącym roku strona ta będzie liczyć już 15 lat – to ponad 20.000 zgłoszeń, na które zareagowaliśmy. Od 2008 roku strona ma wersję angielską, niemiecką, hiszpańską, rosyjską i częściowo francuską.

Przeczytaj całość