11 lat naszych działań w liczbach

Cechą naszych działań jest to, że byliśmy aktywni na długo, zanim powstała Fundacja. Strona www.egzorcyzmy.katolik.pl istnieje od 11 lat, a jej różnojęzyczna wersja www.exorcismus.org od 5 lat. Statystyki pokazują, jak bardzo są one potrzebne…

Przez ten czas, tworząc stronę www.egzorcyzmy.katolik.pl:

  • otrzymaliśmy 14.918 emaili z prośbą o pomoc
  • … napisaliśmy drugie tyle odpowiedzi – po polsku i w innych językach
  • odwiedziło nas ponad 5.000.000 unikalnych gości, którzy przeczytali nas łącznie 20.000.000 razy, średnio 4,3 z 1275 podstron,

Prawie 15.000 listów i odpowiedzi mówi samo za siebie.

Praca ta wykonywana jest nieodpłatnie, bez honorariów, ubezpieczeń, świadczeń itd., w czasie wolnym, często kosztem codziennej pracy zarobkowej. To Boży cud, że to wszystko działa. Jednak mamy koszty, których nie można przeskoczyć: są to głównie comiesięczne opłaty serwerowe. Bez pomocy ze strony Czytelników żadna z naszych stron nie będzie funkcjonować.

Minimalizujemy koszty

Codzienna praca nad wszystkimi naszymi stronami opiera się na wolontariacie dwóch osób. Prawie wszystko robimy własnymi rękami, zdając się na swoje umiejętności. Działamy w cichości, odrzucamy zaproszenia do mediów, unikamy rozgłosu, bo naszym celem nie jest sława, ale dotarcie z pomocą do potrzebujących!

W roku 2013 zebraliśmy 3084,89 zł. Koszty działania przekroczyły 4800 zł (serwery, domeny, oprogramowanie).

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie choćby najmniejszym datkiem naszej Fundacji. O tym, jak to można zrobić, przeczytasz na naszej stronie. Zobacz!

Zostaw komentarz