Anielski patron – czekamy na Twój głos!

Jednym ze statutowych celów naszej fundacji jest „upowszechnianie wiedzy na temat niebezpieczeństw ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu we wszelkich ich formach oraz wspieranie i rozwijanie mediów informacyjnych na ten temat.”

W ramach tego działają m.in. strony pomocowe www.egzorcyzmy.katolik.pl i wielojęzyczna www.exorcismus.org. W tych działaniach patronuje nam bł. Bartolo Longo (nawrócony spirytysta) i św. Michał Archanioł. Postawiliśmy sobie zadanie rozszerzania modlitwy do tego archanioła, napisanej przez papieża Leona XIII.

W 1. etapie badamy, jak jest już rozpowszechniona w Polsce. Akcja ta pod nazwą „Anielski patron” przynosi już owoce, jednak to, czy zakończy się ona sukcesem, zależy też od Ciebie! Co możesz zrobić? – Wejdź na stronę www.anielskipatron.pl, znajdź swoją parafię na liście i podaj w formularzu informację, czy w tej parafii jest odmawiana po Mszy św. modlitwa do św. Michała Archanioła.

Równocześnie z akcją, od 1 maja, rozpocznie się III Wielka Nowenna do św. Michała Archanioła. Można się na nią zapisać na www.nowenny.pl. Akcji patronują czasopisma „Któż jak Bóg”, „Nasz Dziennik”, „Egzorcysta” oraz oczywiście „Królowa Różańca Świętego” i liczne portale.

Strona akcji Anielski Patron: www.anielskipatron.pl

Strona III Wielkiej Nowenny do św. Michała Archanioła: www.nowenny.pl/iii-wielka-nowenna-do-michala-archaniola

 

Zostaw komentarz