Internetowe Radio Różaniec … rozwija się :)

Nasi „cyfrowi” odbiorcy pewie znają już Radio Różaniec, które od ponad trzech lat promuje modlitwę różańcową i nowennę pompejańską. Do słuchania potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet oraz dostęp do internetu. Z radością informujemy, że radio wciąż się rozwija i zyskuje słuchaczy! 🙂

Rosnące zapotrzebowanie i jednocześnie ograniczone możliwości zmusiły nas do przeniesienia Radia Różaniec na lepszy serwer, już bez limitów i w lepszej jakości. Sporym powodzeniem cieszy się różaniec na żywo, transmitowany o 20.30 przez to radio oraz dodatkowo, w wybrane dni przez Facebooka. Ponad 150 tysięcy nadesłanych intencji mówi samo za siebie…

Rosnące obciążenia to rosnące koszty… Podjęliśmy decyzję o zamówieniu kilku profesjonalnych nagrań nabożeństw do naszego Radia, co oznacza wydatek 1100 zł. Potrzeba też drugiego, półprofesjonalnego mikrofonu na potrzeby audycji z gośćmi, które zaczęliśmy rejestrować.

Zapraszamy na stronę Radia: www.radio.rozaniec.info oraz na Facebooka www.fb.com/radiorozaniec/, gdzie są transmisje modlitw oraz audycji.

Przez ostatni rok wsparły nas dwie osoby łączną kwotą 90 zł. Uczymy się dawać, nie tylko brać, dlatego gorąco zachęcam do wsparcia radia najdrobniejszym datkiem!

Zostaw komentarz