Już jest! Nowoczesna aplikacja „Nowenna Pompejańska i różaniec” – specjalnie na Twój telefon!

Naszej Fundacji udało się dokonać kolejnego dzieła! Prace nad nim trwały prawie dwa lata! Dziś każdy użytkownik smartfona może cieszyć się efektami naszych działań, instalując na swoim telefonie bezpłatną aplikację „Nowenna pompejańska i różaniec”! Jest ona dostępna w dwóch wersjach: Android oraz Apple iOS. Możesz ją pobrać klikając w link: www.nowenna-pompejanska.pl.

Skąd pomysł?

„Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!” (Mk 16, 15) – takie wezwanie do działania zostawił nam Chrystus tuż po swoim Zmartwychwstaniu. Dzięki postępowi technologicznemu możemy spełniać pragnienie Jezusa na więcej sposobów! Możemy „iść na cały świat”, wykorzystując do tego celu Internet i smartfony, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale i doskonale służą ewangelizacji.

Obecnie większość ludzi – niezależnie od wieku – korzysta z telefonów komórkowych. Mamy je przy sobie niemal cały czas. Nikogo nie powinien już dziwić widok człowieka wyciągającego w kościele telefon, by rozważać Słowo Boże czy odmawiać litanię, które to wyświetla na ekranie swojego smartfona. Od momentu wydania naszej aplikacji możliwe jest także odmawianie „nowenny nie do odparcia” i różańca – właśnie przy pomocy telefonu!

Jak to działa?

Dzięki naszej aplikacji odmawianie Nowenny pompejańskiej i różańca jest zdecydowanie prostsze! Dlaczego? Otóż aplikacja, po zainstalowaniu na Twoim telefonie, każdego dnia przypomni Ci o nowennie, którą masz do odmówienia. Dzięki temu na pewno nie przerwiesz modlitwy z roztargnienia czy przez zapomnienie. Co więcej, otrzymasz wsparcie na każdy dzień Twojej modlitwy w postaci motywującego słowa.

To jednak dopiero początek! Wszyscy ludzie pięknie się różnią, dlatego aplikacja została skonstruowana w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł ją spersonalizować. Co to oznacza? Po pierwsze masz możliwość określenia ustawień, dzięki którym aplikacja będzie jak najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom! Chcesz odmawiać także Tajemnice Światła podczas Nowenny? Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję, a aplikacja dostosuje się do Twoich potrzeb!

Ponadto – została ona zbudowana tak, aby mogła służyć zarówno osobom, które dopiero zaczynają modlić się nowenną lub sięgnęli po różaniec po dłuższej przerwie, jak i tym, którzy nie rozstają się z różańcem od lat. „Początkujący” znajdą garść przydatnych informacji o różańcu, nowennie oraz instrukcje dotyczące odmawiania. Natomiast „zaawansowanych” ucieszy możliwość wyboru dodatkowych opcji, np. korzystania z nagrań różańcowych czy dołączenia się do wspólnej modlitwy w Radiu Różaniec.

Wszystkim przydadzą się treści modlitw oraz dostęp do „licznika”, pokazującego ile dni oraz modlitw jest jeszcze przed Tobą, a ile już udało Ci się dokonać. Każdy zyskuje także dostęp do świadectw, jakimi dzielą się osoby otrzymujące łaski za sprawą odmawiania nowenny i różańca.  To wszystko w przyjemnej dla oka szacie graficznej oraz miłej dla ucha oprawie audio (nagrania różańcowe).

Co dalej?

Środki na sfinansowanie aplikacji „wyłożyła” Fundacja, co nadszarpnęło nasz budżet. Mocno wierzymy jednak, że było warto zrealizować to dzieło, dzięki któremu trwanie na „nowennie nie do odparcia” staje się łatwiejsze. Teraz więcej osób może podjąć wyzwanie modlitewne – razem z naszą aplikacją „Nowenna pompejańska i różaniec”, która jest w pełni darmowa.

Ściągnięcie jej na telefon i instalacja nic Cię nie kosztują! Jeżeli jednak miałbyś życzenie „dołożyć cegiełkę” do tej inicjatywy – prosimy o wsparcie. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli rozszerzać, ulepszać i na bieżąco aktualizować aplikację oraz wdrażać nowe pomysły, o których wkrótce napiszemy więcej… Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc i… zapraszamy: Weź swój telefon w dłoń i chodź z nami głosić Ewangelię „na cały świat”!

 

aplikacja-android-rozaniec

1 komentarz do wpisu “Już jest! Nowoczesna aplikacja „Nowenna Pompejańska i różaniec” – specjalnie na Twój telefon!”

 1. Witajcie,
  Bardzo dziękuję za aplikację, świadectwa i Waszą pracę w rozpowszechnianiu Pompejanki.
  Zaczynam modlić się w dzień, zaznaczam w aplikacji co odmówiłam, a potem kończę po północy. Wtedy automatycznie resetuje mi się modlitwa i pojawia się tylko odmów /przerwij. Dlaczego gdy klikam odmów (czas teraźniejszy), automatycznie przeskakuje mi dzień następny. Nie mogę więc nic na zaznaczyć, bo zaliczy mi się to jako nowy dzień.
  Dlaczego gdy klikam odmów, znikają wszystkie zaznaczone w ciągu dnia modlitwy? Muszę zaczynać od nowa, albo powielać te same modlitwy, bo zapominam w tym codziennym odmawianiu, co dziś już przemodliłam.
  Jeśli możliwe jest usprawnienie tego, to bardzo proszę, by nie znikały odhaczone dziesiątki, a odmów znaczyło odmów teraz, ZALEGŁE, nie przeskocz na następny dzień.
  Z Panem Bogiem

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: