Kolejne dzieło na cześć Matki Bożej Pompejańskiej: „Odmawiajmy wspólnie różaniec!”

Właśnie rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. To doskonała okazja, aby przedstawić kolejne dzieło naszej Fundacji. Tym razem udało nam się opracować i wydać broszurę bł. Bartolo Longo „Odmawiajmy wspólnie różaniec na cześć Matki Bożej Pompejańskiej”. Publikacja jest w pełni darmowa! Dzięki temu działamy w zgodzie z intencją autora, który pragnął bezinteresownego rozpowszechniania dobrej nowiny o różańcu i nowennie pompejańskiej.

Aby realizować ten cel, staramy się rozdawać broszurę przy każdej możliwej okazji. Egzemplarze dzieła „apostoła różańca” towarzyszą nam niemal zawsze, gdy wyruszamy w drogę – rozdajemy je zwłaszcza na spotkaniach ewangelizacyjnych. Dołączamy także do numerów czasopisma „Królowa Różańca Świętego”, które wysyłamy do naszych Czytelników. Ufamy, że już wkrótce będziemy mogli rozdawać je częściej przy okazji pokazów filmu „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej”.

Ty także możesz nam pomóc w rozpowszechnianiu modlitwy różańcowej! Jeżeli aktywnie działasz we wspólnocie parafialnej i chcesz zaangażować się w misję upowszechniania różańca i nowenny, skontaktuj się z nami! Możesz poprosić nas o większą liczbę egzemplarzy broszury. Dostarczymy je do Ciebie, abyś mogła/mógł je przekazać dalej!

Co znajdziesz w publikacji?

  • Garść informacji o historii różańca i szczególnym duchowym wymiarze tej modlitwy.
  • Wyjaśnienie, dlaczego mówimy, że „różaniec to brewiarz ludu”.
  • Opowieść o pięknie wspólnej modlitwy różańcowej „na głos”.
  • Wskazówki na temat odmawiania różańca w gronie rodzinnym.

To wszystko napisane pełnym miłości językiem, jakim posłużył się bł. Bartolo Longo, by przybliżyć nas do Boga i Maryi w tej fascynującej opowieści o różańcu, jaką napisał. A czy Ty masz już swój egzemplarz publikacji „Odmawiajmy wspólnie różaniec na cześć Matki Bożej Pompejańskiej”? A może przeczytałeś całą broszurę? Podziel się nią z innymi! Masz możliwość, by pomóc nam w wydruku broszur? Z wdzięcznością przyjmiemy Twoje wsparcie! W każdej z tych spraw możesz kontaktować się z nami pisząc lub dzwoniąc – dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Zostaw komentarz