Kolejne „Wielkie Księgi Łask” zawieźliśmy do Pompejów!

Sześć tysięcy świadectw – cztery tomy „Wielkiej Księgi Łask”!

To, czego jesteśmy świadkami na przestrzeni ostatnich lat jest niesamowite! Spłynęło do nas już przeszło sześć tysięcy świadectw od osób odmawiających nowennę pompejańską! Kobiety, mężczyźni, nastolatkowie, młodzi, starsi, osoby w sile wieku – wszyscy sięgają po różaniec i wypraszają cuda oraz potrzebne łaski!

Ludzie piszą do nas piękne i poruszające świadectwa o dobrodziejstwach, które otrzymują poprzez modlitwę. Są one tak liczne, że do tej pory wydaliśmy już cztery tomy Wielkiej Księgi Łask wypełnione świadectwami! Było to możliwe wyłącznie dzięki Wam – naszym darczyńcom, którzy zdecydowaliście się wspierać te inicjatywę, wysyłając datki na przygotowanie kolejnych tomów Ksiąg. Wasze nazwiska, drodzy Darczyńcy, są wypisane zaraz za stroną tytułową Księgi, której „produkcję” współfinansowaliście.

Wydrukowaliśmy i oprawiliśmy w pracowni introligatorskiej po jednym egzemplarzu każdego tomu, które następnie zawieźliśmy do Pompejów. Cztery tomy Wielkiej Księgi Łask, a w każdym z nich 1 500 świadectw, są już u Matki Bożej Pompejańskiej!

Plany i pragnienia…

W Polsce zostało kilka egzemplarzy wydrukowanych, lecz nieoprawionych Ksiąg. Marzymy o tym, by móc je przekazać do ważnych miejsc i osób w naszym kraju, które w sposób szczególny związane są z duchowością maryjną, modlitwą różańcową i nowenną pompejańską. Pragnęlibyśmy także posiadać jeden egzemplarz Księgi na wyjazdy ewangelizacyjne, zwłaszcza do więźniów, którzy szczególnie potrzebują otuchy. A cóż może być lepszą otuchą niż świadectwa ludzi, którzy zostali wysłuchani, a ich życie zaczęło płynąć szczęśliwie – dzięki wierze i modlitwie…

Niestety, „produkcja” Ksiąg jest niezwykle kosztowna. Obecnie nie stać nas na to, aby zapewnić wydrukowanym Księgom oprawę (koszt usługi introligatorskiej dla jednej Księgi to wydatek od ok. 600 zł do nawet 1500 zł; koszty wydruku jednego tomu na ogół wynoszą ok. 250 zł).

Jako Fundacja chcielibyśmy móc sobie pozwolić na najtańszą możliwą oprawę egzemplarzy Księgi, jednak na chwilę obecną nie jest to możliwe ze względu na brak środków finansowych. Z tego powodu prosimy wszystkich, którzy mogliby dołożyć „cegiełkę” do tego dzieła, o przekazanie datków na ten cel. O tym, jak możesz to zrobić, przeczytasz w zakładce wesprzyj nas. A może jesteś introligatorem lub znasz kogoś, kto trudni się tą profesją i mógłby pomóc nam zrealizować to dzieło? Jeśli tak, zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Mamy nadzieję, że wspólnie dotrzemy ze świadectwami łask do jak największej liczby osób!

 

 

p1014779

 

p1015280

Zostaw komentarz