Na dobry początek – Poznań! Ruszyły pokazy naszego filmu!

Sala wypełniona po brzegi!

Jesteśmy już po premierze filmu „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej”! Lepszego początku nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dlaczego? Otóż pierwszy, premierowy pokaz odbył się 16 lipca 2016 r. – w dniu, w którym czcimy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel. Sala poznańskiego kina Apollo była wypełniona po brzegi! Konieczne było organizowanie dodatkowych krzeseł, aby wszyscy chętni mogli zobaczyć projekcję. Pierwszy pokaz był oczywiście bezpłatny, a do wzięcia udziału w nim zaprosiliśmy osoby zaangażowane w rozpowszechnianie modlitwy różańcowej i nowenny „nie do odparcia”.

Obejrzyj film i… pokochaj różaniec!

Jedna z osób, która gościła na premierze, po obejrzeniu filmu powiedziała: „Zawsze miałam wielkie przywiązanie do różańca i odmawiam go od wielu już lat, ale teraz pokochałam go jeszcze bardziej!”

Jeżeli chcesz, by w Twojej okolicy także więcej osób „pokochało bardziej różaniec”, porozmawiaj z księdzem proboszczem o naszym filmie. Z radością zorganizujemy pokaz „Tajemnicy nowenny pompejańskiej” w Twojej miejscowości! Zadzwoń do nas: 61 66 24 921 (w dni robocze, w godz. 10.00-14.00) albo napisz wiadomość e-mail i wyślij ją na adres: film@rozaniec.info. Czekamy na Twój sygnał!

Zostaw komentarz