Nieustannie w drodze: od więzienia do kościoła

Wychodząc na przeciw potrzebom i licznym zaproszeniom, udajemy się wszędzie, gdzie mamy możliwość aby spotkać się z czcicielami Matki Bożej Pompejańskiej.

Począwszy od sezonu wakacyjnego, byliśmy w wielu parafiach na spotkaniach „pompejańskich” z pokazem filmu „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” (Święte, Kłodzko, Krzyż i inne miasta). Przygotowaliśmy rekolekcje w Gietrzwałdzie a także spotkanie czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej w tym miejscu. Wspaniałym wydarzeniem było spotkanie z ks. abp. Tommaso Caputo z Pompejów i ks. abp. Salvatore Penacchio na Jasnej Górze. Wspieraliśmy organizowanie 1. Kongresu Różańcowego na Jasnej Górze.

I w końcu, na wczorajsze zaproszenie o. Roberta Żukowskiego OMI, spotkałem się w Zakładzie Karnym we Wrocławiu z ok. 40 osadzonymi. Była okazja, by porozmawiać o różańcu, o nowennie pompejańskiej, o bł. Bartolu Longo, o wierze i Bogu.

Dziękujemy za wszystkie zaproszenia, to wielka radość, jeśli uda się zorganizować takie spotkanie i porozmawiać z ludźmi, którzy mają w dłoni różaniec, a w sercu Jezusa i Maryję.

Wiedz więcej!

O wielu z wymienionych wyżej spotkań możesz przeczytać w „Królowej Różańca Świętego” – numer 28.

Zapraszamy też do naszych fotogalerii: www.foto.rozaniec.info, które dokumentują wiele naszych aktywności.

1 komentarz do wpisu “Nieustannie w drodze: od więzienia do kościoła”

Zostaw komentarz