Pilna potrzeba pomocy dla duchowo udręczonych

Nasze działania zaczęły się od pomocy potrzebującym w ramach strony www.egzorcyzmy.katolik.pl. Jak ważna jest pomoc cierpiącym z powodu działania złych duchów, nie trzeba nikomu tłumaczyć. W nadchodzącym roku strona ta będzie liczyć już 15 lat – to ponad 20.000 zgłoszeń, na które zareagowaliśmy. Od 2008 roku strona ma wersję angielską, niemiecką, hiszpańską, rosyjską i częściowo francuską.

Uruchomienie wersji wielojęzycznej na www.exorcismus.org spowodowało lawinę zapytań z całego świata, na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć mimo najszczerszych chęci. Stąd pojawił się pomysł, aby przetłumaczyć na język angielski poradnik książkowy o pomocy cierpiącym z powodu działania złych duchów. Został on napisany z myślą o osobach, które borykają się z problemem działania demonicznego na sobie albo na bliskich. Jest to najbardziej wyczerpująca i wartościowa pozycja na ten temat.

Tłumaczenie już dobiega końca. Książkę będziemy dystrybuować w formie bezpłatnego e-booka albo za symboliczną opłatą. Będzie to zależeć od tego, czy znajdą się Darczyńcy na pokrycie kosztu tłumaczenia.

Zostaw komentarz