Podziękowania i dalsze plany!

Dziękujemy osobom, które wsparły nasze ostatnie działania. Były to m.in. poniższe akcje:

  1. Sprzęt dla Radia Różaniec – rozwijamy infrastrukturę naszego radia internetowego, polepszamy jakość audycji, dodajemy nowe nagrania.
  2. Aplikacja dla Nowenny.pl – kończymy prace nad apką! Dodatkowo działa apka dla Radia Różaniec.
  3. Nowenna dla więźnia – zebrane środki przeznaczyliśmy na paczki z nowennami pompejańskimi, gazetami i książkami dla więźniów w 13 zakładach karnych w Polsce (na zdjęciu).
  4. Na www.wdowigrosz.pl zakończyła się zbiórkę na ornat Matki Bożej Pompejańskiej dla o. Krzysztofa.
  5. W ramach akcji miłosierdzia, przygotowaliśmy wyprawki szkolne dla dzieci więźniów oraz wsparcie turnusu wakacyjnego dla dzieci z ubogich rodzin.
  6. W ostatnich dniach zostało rozesłanych ponad 30.000 obrazków z nowenną pompejańską do rozdawania i 12.000 obrazków z modlitwą do Michała Archanioła.

Co przed nami?

Niezwykle ważny projekt!

W każdym wydaniu „Królowej Różańca” przedstawiam nowy projekt – tym razem z dziedziny zagrożeń duchowych. Nasza Fundacja, jako jeden z celów, ma ostrzeganie przed zagrożeniami (spirytyzmem, ezoteryzmem, okultyzmem) w różnych ich postaciach oraz pomoc dla osób, które odczuwają skutki wpływu złego ducha. Działamy na www.egzorcyzmy.katolik.pl oraz na wielojęzycznej www.exorcismus.org. Zapotrzebowanie na pomoc z całego świata przerosło nasze możliwości: na odpisanie czeka ponad pół tysiąca zapytań o pomoc… Niestety, są kraje, w których nie ma mianowanych egzorcystów lub dostęp do nich jest ograniczony z powodu odległości.

Jak możemy pomóc? Narodził się pomysł, by przetłumaczyć na język angielski książkę o. dr. Bogdana Kocańdy – Poradnik dla osób duchowo udręczonych – i dystrybuować ją bezpłatnie jako e-book! Ta książka jest w naszej ocenie najlepszym dostępnym poradnikiem, bardzo pomocnym osobom udręczonych przez złego ducha oraz ich rodzinom. Zawiera praktyczne porady, kluczowe w posłudze uwalniania.

Choć e-book będzie bezpłatny, to jednak trzeba pokryć koszty tłumaczenia, praw autorskich i składu. Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę, odwiedź www.wdowigrosz.pl.

Red.

Zostaw komentarz