Rycerz, bohater, święty – filmowa opowieść o Michale Archaniele!

Polska oraz Francja, Hiszpania, Litwa, Włochy – to państwa, w których już wkrótce pojawi się oko naszej kamery! Będziemy zbierać ujęcia do wyjątkowej produkcji! Po filmie „Tajemnica Nowenny Pompejańskiej” nadszedł czas na filmową opowieść o św. Michale Archaniele

Zobacz, jak daleko jesteśmy! Oto zapowiedź filmu:

Św. Michał Archanioł – poznajmy go bliżej!

Wydaje się, że wiedza o św. Michale wciąż jest niestety niewielka – kojarzymy go z mieczem i zwycięstwem nad złym duchem, ale czy jesteśmy w stanie powiedzieć o nim coś więcej? Co wiemy o jego kulcie i roli, jaką odegrał w historii świata i czy wiemy, co jego postać znaczy dla nas obecnie? Czy jesteśmy w stanie wskazać miejsca jego objawień i powiedzieć co nieco na ich temat? Czy znamy inspirujące i dodające otuchy przykłady jego opiekuńczej działalności w wielu zakątkach świata?

Film powstaje po to, by odpowiedzieć na te pytania. Pragniemy, by przez to św. Michał Archanioł był lepiej znany i jeszcze bardziej doceniany! Odwiedź: www.anielskifilm.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Czy ten film uda się zrealizować? – Zobacz więcej i dołącz do osób wspierających jego powstanie na stronie www.wdowigrosz.pl!

Zostaw komentarz