„Wielka Księga Łask” – dar dla Sanktuarium w Pompejach

Nasza Fundacja poprzez pismo „Królowa Różańca Świętego” rozpowszechnia w Polsce i wybranych krajach europejskich nowennę pompejańską. Zbiory z tego zasiewu są obfite: stale otrzymujemy olbrzymią liczbę świadectw związanych z modlitwą różańcową – na każdy temat!

Postanowiliśmy wobec tego podjąć się nowej inicjatywy. – Wspólne zaangażowanie naszych Czytelników oraz członków Fundacji zaowocowało opublikowaniem „Wielkiej Księgi Łask”, która zawiera pierwsze 1500 świadectw nowenny pompejańskiej, jakie otrzymaliśmy na przestrzeni lat 2012–2014.

Środki na druk Księgi zebraliśmy na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl, tworząc w tym celu osobny fundusz. Dzięki zebranym składkom udało się wydrukować i oprawić dwa egzemplarze Księgi. Jeden z nich trafił do Sanktuarium w Pompejach, skąd wywodzi się Nowenna pompejańska, a drugi pozostaje w siedzibie Fundacji, aby peregrynować po Polsce wraz z relikwiami bł. Bartola Longo.

Jak się okazało, drukarnia wydrukowała nie zamówione dwa, ale łącznie sześć egzemplarzy Księgi. Nadprogramowe 4 egzemplarze postanowiliśmy także oprawić i przekazać do najważniejszych osób/sanktuariów różańcowych w Polsce. Dodatkowa zbiórka umożliwiła realizację tego dzieła, za co Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Osobne podziękowania kierujemy dla drukarni Totem w Inowrocławiu za nadprogramowe Księgi!

Oprawy Ksiąg podjęła się Introligatornia Tylkowski.

Zobacz więcej – jak powstawała Księga? – historia i zdjęcia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zostaw komentarz