O Fundacji

Witamy na stronie Fundacji Królowej Różańca Świętego!

Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając  kolejne numery tego kwartalnika, a od 2016 r. już dwumiesięcznika. Czasopismo to rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców!

Jednak jeden z szacownych ojców, dominikanin i pierwszy w Polsce propagator nowenny pompejańskiej, powiedział nam, że aby czasopismo „Królowa Różańca Świętego” mogło istnieć, muszą za nim iść dzieła miłosierdzia w duchu dzieł błogosławionego Bartola Longa. Mimo że nasze czasopismo boryka się z trudnościami i nie bez problemów docieramy do nowych Czytelników, udało się nam podjąć pierwsze inicjatywy skierowane głównie do więźniów.

Taka działalność jednak generuje koszty. Zatem aby utrzymać i rozwijać dzieła pomocy bliźnim, powołaliśmy Fundację „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, która jest prawnym właścicielem kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” oraz szeregu innych inicjatyw. Od 2016 roku Fundacja zmieniła nazwę na Fundacja Królowej Różańca Świętego.

Zachęcamy każdego, kto pragnie dołączyć do nas, wesprzeć pomysłem, radą albo symboliczną złotówką, o kontakt z Fundacją!

Z poważaniem,
Marek Woś
Prezes Zarządu Fundacji

Trzy zasady naszych działań

 1. Oparcie na wolontariacie. Wszystkie prace redakcyjne wykonujemy własnymi rękami, nie zatrudniając fachowców ani nie wypłacając sobie wynagrodzeń.
 2. Minimalizowanie kosztów. Wszelkie wydatki służą wyłącznie realizacji celów statutowych. Fundacja nie posiada lokalu ani nie ponosi kosztów wynajmu.
 3. Angażowanie darczyńców. Zachęcamy innych do wzięcia udziału we wspólnych akcjach. Tylko dzięki Darczyńcom nasze działania mają szansę na realizację!

Mimo że Fundacja nie posiada majątku, to jednak planowane inicjatywy są nie do udźwignięcia dla nas, członków Fundacji. Dlatego zachęcamy Darczyńców do stałego wsparcia naszych działań dowolną, systematyczną ofiarą. Jak nas wesprzeć?

Fundacja

22 komentarze do wpisu „O Fundacji

 1. There is an infestation of demons at someone that i love s house . I ha ve proof and dont know wer to get help will somebody please help me to help my loved one.iys been hoinh on for a lo’ng time and need help asap.please ””’hod bless in the name of jesus Christ amen

 2. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Gdzie jest Statut Fundacji na Waszej stronie??

  Szczęść Boże!

 3. I have been a victim of demonic possession since at least Jan 3, 2012 when items in my apartment began moving around while I was gone. Sometimes the laundry would be moved from the living room to the bedroom; it became more insidious as I was hospitalized 5 times last year and it was blamed on abuse of medications. The last stay was five days in 2013.
  Today, it is Thursday, May 28 and I was held in a Cape Cod Hospital for 13 days with no finding as to why I was in a black out, screaming vulgar language, pushing police, acting in almost every way that is listed as a person under possession. Now that I have to deal with it after 2 years, I am scared to death! What’s worse, I live on Cape Cod and cannot find a priest willing to do an exorcism.

 4. Bitte beten Sie für uns! Ein ewiges Vergelt’s Gott für all Ihre sehr sehr wertvollen Dienste. Leider ist bei „Donate” / Paypal unser Land Deutschland bzw. Germany nicht angegeben. So weiß ich nicht, ob die Bezahlung einer Spende richtig funktioniert.

  Gottes und Mariens Schutz und Segen
  und viele Gnaden!

  Herzliche Grüße

  Josef Hausmann

  • Entschuldigung für die Unannehmlichkeiten. Jetzt drehte ich mich auf die Möglichkeit von Zuschüssen aus anderen Ländern. Auf der rechten Seite ist die Registerkarte „Paypal und Karte”. Dort können Sie jedes Opfer in Euro zu spenden. Vielen Dank und beste Grüße.

 5. w dniu 13.07.2014r wysłałam intencję i ofiarę na mszę świętą w dniu 25.07.2014r. z prośbą o nawrócienie i powrót do kościoła moich dzieci i wnuków, nr transakcji id=22M83230673025a czy ta intencja została połączona z wpłatą , bo nie dostałam żadnego potwierdzenia. z Panem Bogiem

  • Jeśli chodzi o ofiarę na Mszę św. w Pompejach, to ofiara jest całkowicie dowolna.

 6. Dzień dobry, chciałam poinformować, że w dn. 26.07.14 r wpłaciłam ofiarę na mszę w Pompejach, w tym dniu też wysłałam do Państwa prośbę o odprawienie mszy w moich intencjach. Czy msza zostanie odprawiona? Jak tak, to kiedy? dziękuję, Żanna

  • Msza odbyła się 25 lipca. Pani wpłaciła 26 lipca, a więc intencja i ofiara przejdą na następną Mszę, 25 sierpnia. Potwierdzenia przyśle w ciągu kilku dni na e-mail.

  • Sanktuarium nie ma transmisji Mszy św. poza świętami i czasem porannymi Mszami

 7. Jestem stala pronumeratorka od rekolekcji we Wroclawiu i O. Krzysztof wpisal mnie i moich znajomych na liste Apostolatu i nikt nie otrzymal legitymacji dlatego monituje.Dziekuje przez Nowenne Pompejanska ukochałam Rozaniec..

  • Nie otrzymałem jak dotąd żadnej listy – sprawdzę u o. Krzysztofa, czy nie zawieruszyła się…

 8. Blogoslawienstwa plynacego zBetlejemskigo zlobka od Dzieciatka Jezus iwytrwalosci w posludze dla dzialan zwiazanych z szerzeniem czci Krolowej Rozanca Sw dla Pana Marka I jego zony zyczy Maria z Slesina Dziekuje panstwu za prowadzenie tej strony i za serce wkladane we wszystkie dziela wraz z filmem

 9. Brakuje mi slow wdziecznosci i zycze Blogoslawienstwa Dzieciatka Jezuska, zeby zawsze blogoslawil zalozycieli tej stronki jak i odwiedzajacych 🙂

 10. Bardzo prosze o modlitwe wstawiennicza za Adama. Ma 20 lata i jego mloda zona jest w ciazy. Mieszkaja w Nowym Orleanie. Adam jest bardzo milym czlowiekiem, siostrzencem mojego przyjaciela. Niestety byl niedawno w szpitalu w skutek przedawkowania kokaina. Jest niewierzacy i pod silnym wpywem muzyki heavy metal.
  Bog zaplac.
  Ewa

Możliwość komentowania jest wyłączona.