Anielski Film dla Darczyńców

Oto finał inicjatywy „Anielski Film”! Darczyńców prosimy o wpisanie adresu wysyłkowego oraz zgodę (lub brak) na umieszczenie podziękowań na filmie. Więcej informacji o naszej inicjatywie znajdziesz na anielskifilm.pl

Radio Różaniec się modli!

Nasze Radio Różaniec gromadzi coraz większą grupę osób modlących się różańcem i nowenną pompejańską!

Ornaty pompejańskie

Dzięki Darczyńcom na www.wdowigrosz.pl zamówiliśmy w Pompejach dwa ornaty: dla o. Krzysztofa z Apostolatu Nowenny Pompejańskiej (na zdjęciu) i dla kapelana w kaplicy więziennej pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Grudziądzu. 

VI Wielka Księga Łask!

„Polska w łączności z Pompejami w imię Dziewicy” – taki tytuł nosi relacja z wizyty ks. abp. Tommasa Caputo w Polsce. Tekst ukazał się w czasopiśmie pompejańskim „Il Rosario e la Nuova Pompei”, dzięki czemu Włosi dowiadują się, że także Polacy kochają Dziewicę z Pompejów! Mamy tego dowody. 🙂

Przeczytaj całośćVI Wielka Księga Łask!

Nasze transmisje i nagrania – Kongres różańcowy

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania nagrań konferencji i mszy świętej w ramach 1. Kongresu Różańcowego na Jasnej Górze (6-8 września 2017 r.). Nagrania dostępne są na Facebookowym kanale miesięcznika „Różaniec”. Realizacja nagrań: nasza Fundacja Królowej Różańca Świętego, sprzęt użyczyło Wydawnictwo Rosemaria.

Przeczytaj całośćNasze transmisje i nagrania – Kongres różańcowy

Prezenty dla Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego”!

Pragnąc się jakość odwdzięczyć, co roku dodajemy do naszego pompejańskiego czasopisma prezent wyłącznie dla Prenumeratorów. W poprzednich latach były to pełnokolorowe książki „W cieniu Krzyża. Biografia św. Rity z Cascii” oraz „Różaniec i nowenna pompejańska”. W 2017 roku, z okazji stulecia objawień fatimskich, możesz otrzymać książkę pt. „Pamiętajmy o Fatimie” o objętości 100 stron, w kolorze, ze zdjęciami. Zupełnie bezpłatnie, w prezencie od naszej Fundacji oraz Wydawnictwa Rosemaria!

Przeczytaj całośćPrezenty dla Prenumeratorów „Królowej Różańca Świętego”!