Różaniec wśród przedszkolaków

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Publicznemu Przedszkolu w Daniszynie biorąc udział w akcji: „Jan Paweł II w naszych sercach” i przekazując różańcowe rozważania dla dzieci. Mamy nadzieję, że pozwoli to wychowankom przedszkola poznać różaniec i iść z nim przez życie! Bóg zapłać za piękne podziękowanie i dyplom!

Docenieni przez KEP i biskupów!

Wraz z książką „Miłosierdzie, które zmienia historię” dostarczoną Biskupom na Konferencji Episkopatu Polski, przekazaliśmy także naszą gazetę. Otrzymaliśmy wiele listów od Księży Biskupów doceniających naszą ewangelizację oraz słowa błogosławieństwa dla naszych działań.

Przeczytaj całość

Rekolekcje, wieś Różaniec i… Michał Archanioł!

Kolejny już raz, tuż przed świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w Gietrzwałdzie odbyły się nasze rekolekcje pompejańskie. Mogliśmy gościć tylko ok. 70 osób gdyż tyle miejsc zapewnia Dom rekolekcyjny. Otrzymaliśmy pozytywne i wzruszające świadectwa. Pani Wiesława napisała: „Nowennę pompejańską odmawiam już kilka lat. To, że znalazłam się na rekolekcjach, odbyło się spontanicznie. Miejsce przepiękne, spokój, blisko sanktuarium … Przeczytaj całość

Pakiety gazet i obrazków

Z okazji października – miesiąca różańca – przygotowaliśmy 140 bezpłatnych pakietów z gazetą „Królowa Różańca Świętego”, które rozesłaliśmy do wszystkich różańcowych parafii w Polsce.

Przeczytaj całość

Nagroda dla naszego filmu!

Nagroda dla naszego filmu! Film o Michale Archaniele „Broń nas w walce!” został doceniony na najważniejszym w Polsce i jednym z ważniejszych na świecie festiwali filmów katolickich – XXXIV Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów „KSF Niepokalana”!

Przeczytaj całość

To już VIII Księga Łask!

Ósma Wielka Księga Łask to kolejne 1500 świadectw małych i wielkich cudów i łask, otrzymanych przez modlitwę nowenną pompejańską, jakie nadeszły do redakcji „Królowej ­Różańca Świętego”, Wydawnictwa Rosemaria i przede wszystkim na www.pompejanska.rosemaria.pl. Otrzymaliśmy je od lipca 2018 do kwietnia 2019 roku.

Przeczytaj całość

Podkarpacie Matką Bożą Pompejańską silne!

Mamy kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie zagościła Matka Boża Pompejańska. Tym razem jest to znowu podkarpacie i miejscowość Przysietnica. Jest to drugie w regionie – obok Świętego – miejsce, gdzie można oddawać cześć Matce Bożej z Pompejów.

Przeczytaj całość

Skarb, który został odkryty!

„Przyznam, że udaje mi się od 13 miesięcy odmawiać nowennę pompejańską. Od wyjazdu do Fatimy odmawia­liśmy po drodze trzy części różańca i tak już zostało. I okazuje się, że można znaleźć czas. Też zachęcam, żeby mobilizować się i modlić o­ potrzebne łaski dla każdego z nas!” – ks. bp Stanisław Jamrozek

Przeczytaj całość

Stworzyliśmy VII Wielką Księgę Łask!

Dzięki hojnemu wsparciu Darczyńców, także i w tym roku udało nam się przygotować VII Wielką Księgę Łask! Ofiarowaliśmy ją jako wotum dziękczynne dla sanktuarium w Pompejach, na ręce ks. abp. Tommasa Caputo. Księga zawiera 2000 świadectw nowenny pompejańskiej, jakie otrzymaliśmy w 2018 roku. Zobacz zdjęcia!

Relikwie Bartola Longo w Sulejowie

O Sulejowie pisaliśmy już kilkakrotnie, przypomnijmy: w roku różańca pan Marian z Woźnik Śląskich odnalazł na stercie gruzu obraz Matki Bożej Pompejańskiej. Został on wyrzucony z remontowanego domu jako niepotrzebny rupieć… Przejęty tym pan Marian wziął podniszczony obraz do domu i modlił się przed nim.

Przeczytaj całość

Różańcowy dar serca

Bożenę Sagan znamy od kilku lat. Prawie od początku działania strony społecznościowej www.zywyrozaniec.pl włączała się aktywnie w dyskusje, modlitwy, pisała motywujące do różańca teksty, które trafiały do serc czytających. Szybko zyskała sympatię użytkowników strony.

Przeczytaj całość

Anielski Film dla Darczyńców

Oto finał inicjatywy „Anielski Film”! Darczyńców prosimy o wpisanie adresu wysyłkowego oraz zgodę (lub brak) na umieszczenie podziękowań na filmie. Więcej informacji o naszej inicjatywie znajdziesz na anielskifilm.pl

Radio Różaniec się modli!

Nasze Radio Różaniec gromadzi coraz większą grupę osób modlących się różańcem i nowenną pompejańską!

Ornaty pompejańskie

Dzięki Darczyńcom na www.wdowigrosz.pl zamówiliśmy w Pompejach dwa ornaty: dla o. Krzysztofa z Apostolatu Nowenny Pompejańskiej (na zdjęciu) i dla kapelana w kaplicy więziennej pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Grudziądzu. 

VI Wielka Księga Łask!

„Polska w łączności z Pompejami w imię Dziewicy” – taki tytuł nosi relacja z wizyty ks. abp. Tommasa Caputo w Polsce. Tekst ukazał się w czasopiśmie pompejańskim „Il Rosario e la Nuova Pompei”, dzięki czemu Włosi dowiadują się, że także Polacy kochają Dziewicę z Pompejów! Mamy tego dowody. 🙂

Przeczytaj całość

Gorąca prośba o modlitwę

Kochani, wciąż poruszamy się w obszarze wielkich wyzwań i potrzeb finansowych. Jakkolwiek nikt z nas nie wypłaca sobie wynagrodzeń i sami wkładamy w to prywatne środki, a wszystko, co dobre wychodzi z naszej Fundacji, jest dzięki wam, to jednak nie da się ukryć, że brakuje nam dwóch rzeczy.

Przeczytaj całość