Planowane projekty

Fundacja w najbliższym czasie planuje podjąć kolejne ważne inicjatywy na różnych polach działalności społecznej i religijnej.

 • Nowy periodyk

projektyW najbliższej przyszłości planujemy rozpocząć wydawanie nowego periodyku, przeznaczonego dla osób zagrożonych uzależnieniami (w tym alkoholizmem, narkomanią, erotomanią, uzależnieniem od internetu i gier) oraz ich rodzin. Szczególnymi odbiorcami czasopisma będą osoby osadzone w zakładach karnych.

Periodyk ma za zadanie przedstawiać opinie fachowców i ułatwiać znalezienie dróg wyjścia z uzależnień, a także kontaktować ze specjalistycznymi ośrodkami terapeutycznymi.

Szacowany koszt wydania pierwszego nakładu czasopisma i bezpłatnego kolportażu wynosi ok. 8000–10000 zł w zależności od nakładu.

 • Tłumaczenia materiałów pomocowych

globusZamierzamy kontynuować tłumaczenia materiałów pomocowych strony www.egzorcyzmy.katolik.pl na kolejne języki obce. W najbliższym czasie należy dokończyć tłumaczenie na język francuski oraz rozpocząć tłumaczenia na język hiszpański – trzeci najbardziej rozpowszechniony język na Ziemi.

Koszt tłumaczeń najbardziej podstawowych i potrzebnych artykułów na jeden język wynosi ok. 2500 zł licząc za najniższą stawkę polskich tłumaczy.

 • Obrazki, ulotki, plakaty

Na bieżąco Fundacja rozpowszechnia materiały drukowane dla dzieci i dorosłych, które traktują o zagrożeniach duchowych ze strony spirytyzmu i okultyzmu w różnych postaciach.

Koszty druku zależą od nakładu i wynoszą od 200 do 1000 zł.

2 komentarze do wpisu „Planowane projekty”

 1. chcialbym sprobowac pomoc w tej formie aby tlumaczyc teksty na jezyk hiszpanski i angielski bezplatnie, nie wiem jak duzo by tego bylo i czy bym podolal, prosze o kontakt w tej sprawie

  Odpowiedz
  • Dziękuję za zgłoszenie, akurat trwa tłumaczenie jednej ze stron na hiszpański. Tych tekstów jest całkiem dużo, ale zakres tłumaczeń zależy zawse od zebranych funduszy. Staramy się iść dwutorowo: tłumaczyć tyle, na ile starcza.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: