(Polski) Komunikat w sprawie „narodowej nowenny pompejańskiej” Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi

Źródło: pompejanska.org

(Polski) Informujemy, że Papieskie Sanktuarium w Pompejach wydało specjalne oświadczenie, że nie uczestniczy w inicjatywie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi. Założone zbiórki pieniędzy, intencji, podziękowań, a także odmawianie różańca, nie są inicjatywą realizowaną wspólnie i w porozumieniu z Sanktuarium pompejańskim.

(Polski) Ornaty pompejańskie

(Polski) Dzięki Darczyńcom na www.wdowigrosz.pl zamówiliśmy w Pompejach dwa ornaty: dla o. Krzysztofa z Apostolatu Nowenny Pompejańskiej (na zdjęciu) i dla kapelana w kaplicy więziennej pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Grudziądzu. 

(Polski) VI Wielka Księga Łask!

(Polski) „Polska w łączności z Pompejami w imię Dziewicy” – taki tytuł nosi relacja z wizyty ks. abp. Tommasa Caputo w Polsce. Tekst ukazał się w czasopiśmie pompejańskim „Il Rosario e la Nuova Pompei”, dzięki czemu Włosi dowiadują się, że także Polacy kochają Dziewicę z Pompejów! Mamy tego dowody. 🙂

(Polski) Gorąca prośba o modlitwę

(Polski) Wciąż poruszamy się w obszarze wielkich wyzwań i potrzeb finansowych. Jakkolwiek nikt z nas nie wypłaca sobie wynagrodzeń i sami wkładamy w to prywatne środki, a wszystko, co dobre wychodzi z naszej Fundacji, jest dzięki wam, to jednak nie da się ukryć, że brakuje nam dwóch rzeczy.