(Polski) Ornaty pompejańskie

(Polski) Dzięki Darczyńcom na www.wdowigrosz.pl zamówiliśmy w Pompejach dwa ornaty: dla o. Krzysztofa z Apostolatu Nowenny Pompejańskiej (na zdjęciu) i dla kapelana w kaplicy więziennej pw. Matki Bożej Pompejańskiej w Grudziądzu. 

(Polski) VI Wielka Księga Łask!

(Polski) „Polska w łączności z Pompejami w imię Dziewicy” – taki tytuł nosi relacja z wizyty ks. abp. Tommasa Caputo w Polsce. Tekst ukazał się w czasopiśmie pompejańskim „Il Rosario e la Nuova Pompei”, dzięki czemu Włosi dowiadują się, że także Polacy kochają Dziewicę z Pompejów! Mamy tego dowody. 🙂

(Polski) Gorąca prośba o modlitwę

(Polski) Wciąż poruszamy się w obszarze wielkich wyzwań i potrzeb finansowych. Jakkolwiek nikt z nas nie wypłaca sobie wynagrodzeń i sami wkładamy w to prywatne środki, a wszystko, co dobre wychodzi z naszej Fundacji, jest dzięki wam, to jednak nie da się ukryć, że brakuje nam dwóch rzeczy.

(Polski) Nowenna pompejańska dla więźniów

(Polski) Dziękujemy osobom, które wsparły nasze ostatnie działania. Była to m.in. inicjatywa “Nowenna dla więźnia” oraz nadwyżki ze zbiórki “8 stron dla Królowej Różańca Świętego”.

(Polski) Nowa inicjatywa: wdowigrosz.pl

(Polski) ilość czasu i środków, jakie pochłania prowadzenie inicjatyw naszej Fundacji, wymusza pewne ruchy “zabezpieczające” ich istnienie. Pomysłów nie ubywa, Opatrzność wciąż stawia przed nami nowe zadania. Jednak… czas nie jest z gumy, a budżet zaplanowany na dane projekty często wynosi zero złotych.